Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj pekný pozemok v Skalici - malebná lokalita Stračinky

Ref : 29/21

Adresa :

Stračinky, Skalica
90901 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Skalica

Vybavenie :

  • obhliadky : ☎ +421 903 473 262
  • obhliadky : ☎ +421 917 179 438

Finančné informácie :

Cena 39 500 €

Detaile :

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Skalica, v malebnej vinohradníckej oblasti - časť Stračinky, končiaci Stračinským potokom. Nachádza sa mimo zastavaného územia obce a je dostupný priamo z obecnej cesty, s ktorou hraničí, a to vo východnej časti katastrálneho územia obce. Cca 1,2 km od obytnej zástavby, pozemok je s juhozápadným sklonom končiacim potokom (vlastníctvo SR).

Celková výmera pozemku je 2.362 m2 a predáva sa v celku. Je zložený z dvoch parciel a môže sa predať dvom záujemcom naraz. Prvá parcela je o rozlohe 1.100 m2 (šírka cca 18 m a dĺžka 70 m). Druhá parcela je o rozlohe 1.262 m2 (šírka cca 18 m a dĺžka 70 m). Pozemok je obdĺžnikového tvaru, svahovitý, zatrávnený (lúka) a nachádza sa tu niekoľko ovocných stromčekov.

Príjazdová cesta vedie priamo k hranici pozemku, je spevnená a vo vlastníctve mesta Skalica, s bezproblémovou jazdou aj osobným autom. V okolí sú postavené vinohradnícke domčeky, či záhradné chatky s pekným výhľadom na Skalicu.

Jedná sa o parcely registra „C“, vedené ako orná pôda, s možnosťou preklasifikovania na stavebný pozemok s možnosťou výstavby vinohradníckeho domu, či záhradnej chatky. Pozemok je možné využiť aj ako ovocný sad, na pestovanie, chov zvierat, alebo včelárstvo.

Cena: 39.500 € (16,75 €/m2)

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 / Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...