Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kopčany

Ref : 24/22

Adresa :

Kopčany - okres Skalica
90848 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Kopčany

Vybavenie :

  • obhliadky : NIE JE K DISPOZÍCII

Finančné informácie :

Cena 114 000 €

Detaile :

• REZERVOVANÉ •

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom v obci Kopčany. Dom je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Celková rozloha pozemku je 1832 m2.

Dispozícia: Vstup je cez podbránie s možnosťou výstupu na povalu a vstupom do chodbičky, z ktorej je vchod do izby. Z izby je vstup do ďalších dvoch izieb a kúpeľne s WC. Ďalšia kúpeľňa je hneď vedľa, ktorá je v rekonštrukcii. Nasleduje kuchyňa, vchod do ďalšej izby a výstup na dvor. Dve izby sú podpivničené. Topenie v izbách je cez plynové gamaty a piecky na tuhé palivo. V dome sa nachádza elektrina, plyn, obecná voda a kanalizácia.

Na dvore je situovaná studňa, garáž s montážnou jamou, hospodárska budova a udiareň. Záhrada je rovinatá s možnosťou dopestovania si zeleniny a iných plodín. Taktiež sa v záhrade nachádzajú ovocné stromčeky (cca 10 ks - orechy, jablone, hrušky, slivky, ďalej ríbezle a vinič). Pozemok je oplotený a ukončený je bránkou v zadnej časti. Prístup je aj zo zadnej časti, po poľnej - obecnej ceste.

Obec Kopčany sa nachádza 5 km od mesta Holíč, 12 km od mesta Skalica a od českého mesta Hodonín 10 km. V obci sa nachádza lekáreň, knižnica, ambulancia všeobecného lekára, pošta, reštaurácia, materská a základná škola. Je tu možnosť peknej prechádzky ku rieke Morava, či ku kostolíku Margity Antiochijskej.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: 114.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 12 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: -

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...