Go To Top

Vyhľadanie podľa parametrov
Rozpočet :

0 nehnuteľností v ponuke

 

 

Logo Brokeria NEW dlhe farba

O nás

Reality nás bavia už vyše grandióznych 12 rokov. Sú našou prácou aj naším koníčkom.

Nie sme obyčajná „realitka“, ktorá zaspala dobu. Práve naopak. Sme si vedomí globálnej modernizácie, preto sa snažíme dynamicky rozvíjať a modernizovať naše procesy, ktoré určite oceníte. Ponúkame Vám tradičné realitné a finančné služby v modernom šate. S tým je spätá aj naša moderná marketingová stratégia, vďaka ktorej dosahujeme skvelé výsledky i v online svete.

Obráťte sa na náš profesionálny realitný tím a nechajte nás premeniť Vaše sny na skutočnosť. Sme lokálna realitná agentúra GRAND-REALITY, založená v roku 2010, so sídlom v slobodnom kráľovskom meste Skalica. Za desaťročie sme si vybudovali stabilné miesto na trhu a množstvo skvelých referencií. Orientujeme sa najmä na okresy Skalica a Senica, avšak vo výnimočných prípadoch sme pripravení zastupovať Vás aj v Bratislave.

Naším hlavným cieľom je poskytovať svojim klientom spoľahlivé realitné služby a bezpečný priebeh všetkých obchodných transakcií. Sme pripravení aktívne zastupovať našich klientov pri sprostredkovaní predaja, prenájmu alebo kúpy všetkých druhov nehnuteľností na realitnom trhu, a poskytovať im komplexné realitné, právne a finančné poradenstvo. Každoročne ponúkame niekoľko exkluzívnych developerských projektov, vďaka ktorým posúvame realitný trh na Záhorí smerom vpred. Patríme medzi firmy, ktoré majú stránky so silnou základňou fanúšikov na sociálnych sieťach FacebookInstagram, čo v tomto odvetví nie je vždy samozrejmosťou. S tým je spojená naša moderná marketingová stratégia, ako aj inzerovanie na najväčších slovenských realitných portáloch.

Dôverujte nám. Sme členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Pri našej práci dodržiavame najvyššie etické a diskrétne správanie. Taktiež sa riadime Etickým kódexom stanoveným Realitnou úniou SR.

Ako jediní na okolí Vám ponúkame služby absolventa prestížneho akreditovaného realitného programu RSc. (Real Estate Consultant), zastrešeného Slovenskou realitnou akadémiou. Náš realitný konzultant - Bc. Dáša Vlková, RSc. disponuje okrem iného i špecifickými znalosťami z oblasti realitného trhu, ktoré na Slovensku ovláda len 6 % maklérov.

Popri klasickom realitnom sprostredkovaní Vám zabezpečíme aj list vlastníctva, prevod vlastníckych práv, prevod členských práv a povinností k nájmu bytu, znalecké posudky, oceňovanie nehnuteľností, predaj nehnuteľností prostredníctvom stavebnej sporiteľne, či hypotekárnych úverov vo všetkých slovenských bankách. Naši realitní makléri sú zároveň aj certifikovanými finančnými konzultantmi s licenciou od NBS, vystupujúci pod úspešnou značkou Brokeria, pripravení poskytnúť Vám aj finančný plán, rôzne druhy poistenia, sporenie, investičné rady a ostatné finančné produkty.

 

Tešíme sa na spoluprácu. Meníme Vaše sny na skutočnosť od roku 2010.

                                          

dakovna lista

rsc fb

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...