Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

ŠTÝLOVÉ APARTMÁNY - Žiarce Sport & Relax - NÍZKE TATRY

Ref : 60/20

Adresa :

Pavčina Lehota - okres Liptovský Mikuláš
03101 Žilinský kraj (SK)

Mesto : Pavčina Lehota

Vybavenie :

  • obhliadky : ☎ +421 903 473 262

Finančné informácie :

Cena Kontaktujte nás

Detaile :

developersky projekt lista

 

„ Apartmány Žiarce Sport & Relax “

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNY PROJEKT • Ponúkame na predaj štýlové a nadštandardné apartmány v krásnych Nízkych Tatrách - oblasť Liptov - obec Pavčina Lehota - okres Liptovský Mikuláš. Lokalita vzdialená 100 m od lyžiarskeho strediska Žiarce, v podhorí najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - Jasná, 12 km od Chopku a 9 km od Demänovskej doliny (vstupnej brány do srdca Nízkych Tatier). Zjazd do lokality len 6 km od diaľnice.

Priamo v obci Pavčina Lehota sa nachádza FUN PARK Žiarce, SKI centrum a bobová dráha. Nízke Tatry okrem niekoľkých lyžiarskych centier poskytujú možnosti kúpania (Bešeňová, Krpáčovo, Liptovská Mara, Liptovský Ján, Aquapark Tatralandia, Tále) a návštevy slovenských jaskýň (Bystrianska jaskyňa, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Jaskyňa mŕtvych netopierov, Važecká jaskyňa). V roku 1978 boli Nízke Tatry na ploche 81.095 ha vyhlásené za národný park (NAPANT). Pavčina Lehota má svojou polohou zaujímavú ponuku pre vyznávačov zimných športov, turistov, hubárov, či cyklistov. Rozprávkovú prírodu a atrakcie Nízkych Tatier máte na dosah.

Komplex v Pavčinej Lehote - „Apartmány Žiarce Sport & Relax“ bude pozostávať zo 47 apartmánov a štúdií. V ponuke je viacero variantov - jedno a dvojizbové apartmány. Centrum vhodné aj pre rodiny s deťmi. Konečná cena apartmánu zahŕňa jeho kompletné vybavenie v modernom a dizajnérom navrhnutom štýle v kvalitnom prevedení.

Apartmány poskytujú komfort, pohodlie a vysoký štandard. Bude zabezpečené nielen upratovanie a opravy, ale aj postarané o vyťaženosť Vášho apartmánu a s tým spojený výnos.

Kúpou apartmánu každý majiteľ získava parkovacie miesto, skrinku v priestrannej lyžiarni a podiel na pozemku. K dispozícii bude wellness, vírivka, ale aj kúpacia kaďa, sudová sauna v exteriéri, či moderne vybavená posilňovňa. Súčasťou komplexu sú navrhnuté herne pre všetky vekové kategórie a detský kútik s interiérovým ihriskom. Priamo v budove možnosť využiť bohaté raňajky formou bufetových stolov. Občerstviť sa však bude možné počas dňa v kaviarni.

Ceny apartmánov už od 74.160 €, vrátane DPH (v kompletnom prevedení a s parkovacím miestom).

SME ZMLUVNÝM PARTNEROM INVESTORA PROJEKTU. NEPLATÍTE PROVÍZIU RK.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu na telefónnom čísle 0903 473 262.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne, telefonicky, alebo e-mailom.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 - grandreality@centrum.sk

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Mapa

3

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...