Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj nový podnikateľský priestor v blízkosti centra mesta Skalica

Ref : 66/20

Adresa :

Hurbanova, Skalica
90901 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Skalica

Vybavenie :

  • obhliadky : NIE JE K DISPOZÍCII

Finančné informácie :

Cena 32 490 €

Detaile :

• REZERVOVANÉ •

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Uvažujete nad podnikaním a nechce sa vám platiť prenájom? Podnikajte vo svojich vlastných priestoroch! Ponúkame na PREDAJ exkluzívny priestor vhodný na podnikanie, nachádzajúci sa v objekte blízko centra, na ulici Hurbanova v meste Skalica. Stavba je rozdelená v hornej časti na bývanie a v dolnej časti na podnikanie. Parkovanie je dostupné pri budove.

V ponuke je podnikateľský priestor vhodný pre kozmetiku, kaderníctvo, ateliér, ordináciu, účtovnú firmu, stavebnú firmu a podobné služby. Je umiestnený v podzemnom podlaží novozrekonštruovaného bytového domu. Disponuje plastovými oknami, kútom pre kuchynskú linku, WC.  

Priestor o veľkosti 36 m2 (rozmer cca 4,2 x 8,8 m) je s oknami, kompletne novozrekonštruovaný, nové dlažby, dvere, okná, radiátory, rozvody vody a elektriny. Kúrenie je zabezpečené centrálne z kotolne. V priestore je príprava rozvodov aj na kuchynskú linku a umývadlo. Samostatné WC.

Cena (vrátane DPH) je 32.490 €

Výhodou nehnuteľnosti je výborná poloha, novozrekonštruovaný a vkusný priestor, jedinečná príležitosť vlastniť objekt na podnikanie.

Vyhotovený je certifikát energetickej hospodárnosti budovy - energetická trieda B (energetický štítok a podrobné informácie nájdete vo fotogalérii).

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: -

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...