Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom v obci Dubovce

Ref : 27/21

Adresa :

Dubovce - okres Skalica
90862 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Dubovce

Vybavenie :

  • obhliadky : NIE JE K DISPOZÍCII

Finančné informácie :

Cena 83 000 €

Detaile :

• REZERVOVANÉ •

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj priestranný, murovaný, dvojpodlažný rodinný dom so záhradou v obci Dubovce, v okrese Skalica. Dom je v pôvodnom udržiavanom stave, cca 50-ročný, a je vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nových majiteľov.

Dom je z veľkej časti podpivničený. V pivnici sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom a ohrevom vody, studňa a domáca vodáreň, dielňa a úložné priestory. Okná sú drevené, rodinný dom je napojený na elektrinu, kúrenie riešené plynovým kotlom s rozvodmi a radiátormi po celom dome, s vlastnou studňou. Súčasťou domu je hospodárska budova a maštale. V záhrade sú ovocné stromy. Pozemok je oplotený a končí riekou Chvojnica. Celková výmera pozemku je 777 m2.

Dispozícia: Vstup je cez podbránie, kde je možnosť parkovania. Na prízemí sú dve izby, kuchyňa, veľká komora, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a letná kuchynka. Na poschodí sa nachádza obývačka, spálňa a dva vstupy na povalu s možnosťou rekonštrukcie na ďalšie obytné miestnosti, alebo šatník, vstup na balkón. Izby sú priestranné a svetlé s parketami.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Pôvodná cena: 95.000 €

Cena po zľave: 83.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: -

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...