Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj vinohradnícky dom s pivnicou a vinicou v Prietržke

Ref : 71/21

Adresa :

Prietržka - okres Skalica
90849 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Prietržka

Vybavenie :

  • obhliadky : ☎ +421 917 179 438

Finančné informácie :

Cena 37 000 €

Detaile :

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na predaj vinohradnícky domček s pivnicou, vinicou, ovocným sadom a prekrásnym panoramatickým výhľadom nielen na okolité obce, ale i na neďalekú Chvojnickú pahorkatinu, Záhorskú nížinu a Dolnomoravský úval. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vinohradníckej lokalite obce Prietržka (okres Skalica). Lokalita je súčasťou Vínnej cesty Záhorie. Koná sa tu každoročne deň otvorených búd. Priamo obec Prietržka je dostupná cca 1000 m, okresné mesto Skalica 5 km, mesto Holíč 4 km a Bratislava 80 km.

Vinohradnícky dom disponuje kamennou klenbovou pivnicou, prešovňou (miestnosť na spracovanie hrozna), priestrannou spoločenskou miestnosťou s kuchyňou a jedálenskou časťou, terasou, obytným podkrovím s balkónom. Vstup do vínnej pivnice je na prízemí cez prešovňu. Pivnica s prešovňou sú murované, kamenné a vrchná obytná časť domu je drevostavba. Samostatným vstupom sa dostaneme do obytného podlažia prístupného z bočnej strany domčeku. Tu sa nachádza spomínaná priestranná spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, schodiskom do podkrovia a terasou s pekným výhľadom. Nachádza sa tu tiež krbová piecka. Podkrovná časť nehnuteľnosti je členená na dva priestory, možné predeliť priečkou na dve samostatné izby. Je tu aj balkón. V dome je zavedená elektrina, kúrenie zabezpečené krbovou pieckou na tuhé palivo, suché WC umiestnené na pozemku.

Pozemok pozostáva v spodnej časti z odpočinkového priestoru so záhradným posedením, ktoré je súčasťou predaja. V strednej časti sa rozprestiera udržiavaná vinica, ktorá má cca 250 hláv (udržiavaný vinohrad disponuje ako bielymi odrodami vinnej révy, tak aj červenými). Vo vrchnej časti pozemku sa nachádza bohatá kvetnatá lúka vhodná na výsadbu ovocného sadu. Na pozemku sa nachádza päť ovocných stromčekov (jedna čerešňa, dve jablone, jedna slivka, jeden orech). K vinohradníckemu domčeku je príjazd spevnenou cestou, z prevažnej časti asfaltovou priamo z obce Prietržka. Na pozemok sa dá dostať aj zo zadnej strany pozemku (vrchnej), kde je poľná cesta. Celková výmera pozemku je 1233 m2 (šírka cca 6 m a dĺžka cca 225 m).

Výhodou nehnuteľnosti, ktorá je vhodná pre pestovateľa viniča, je udržiavaný pozemok s krásnymi výhľadmi na okolitú krajinu. Len mierny svah pozemku, pohodlný na údržbu. Ďalšou výhodou je príjazdová cesta až k domčeku, parkovanie na pozemku, dostupnosť z dvoch strán pozemku, ako aj pekná vinohradnícka lokalita.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Pôvodná cena: 39.000 €

Cena po zľave: 37.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...