Go To Top

pasik financne sluzby

develop projekty

 

PORTFÓLIO PONÚKANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ REALITNEJ AGENTÚRY GRAND-REALITY

<< Predchádzajúce

Na predaj chata s pozemkom v rekreačnom stredisku Gazárka

Ref : 10/22

Adresa :

Gazárka, Šaštín-Stráže - okres Senica
90841 Trnavský kraj (SK)

Mesto : Šaštín-Stráže

Vybavenie :

  • obhliadky : NIE JE K DISPOZÍCII

Finančné informácie :

Cena 75 000 €

Detaile :

• REZERVOVANÉ •

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na predaj celoročne využiteľnú z časti murovanú a z časti drevenú chatu v rekreačnom stredisku Gazárka v meste Šaštín-Stráže (okres Senica). Rekreačné stredisko Gazárka sa nachádza v prostredí krásnych borovicových lesov. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybolov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody. Jazerá obklopujú aj krásne borovicové a dubové porasty, oblasť ponúka možnosť turistiky, hubárčenia, relaxu, či bicyklovania.

Rekreačná chata má tri podlažia. Obytná plocha je cca 100 m2. Dispozične nehnuteľnosť pozostáva z prvého podlažia, kde sa nachádza obývacia izba s krbom a francúzskym oknom do záhrady, kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom. Schodiskom sa dostaneme na druhé podlažie, tu sa nachádza kuchyňa s jedálňou prepojená francúzskym oknom s terasou, z ktorej sa dá prejsť do záhrady. Nachádza sa tu aj menšia samostatná izba a schodisko do tretieho podlažia. Na vrchnom podlaží je situovaná spálňa. Do chaty sa vchádza dvomi vstupmi, jeden vstup je priamo zo záhrady do prvého podlažia a druhý vstup cez terasu do druhého podlažia.  

Nehnuteľnosť je približne 40-ročná a má vymenenú strešnú krytinu (cca pred desiatimi rokmi). Rekreačná chata je napojená na elektrinu a mestskú vodu, odpad je do žumpy. Na pozemku nachádza aj studňa. Vykurovanie je riešené krbom alebo krbovou pieckou na drevo, teplá voda pomocou elektrického bojlera. Pozemok je v osobnom vlastníctve majiteľa. Celková výmera pozemku je 459 m2. Je celý oplotený a vysadený okrasnými drevinami ako borovice, dub, cédre, tuje, cezmína. V tesnej blízkosti chaty je možnosť parkovania, a prístup je z časti po asfaltovej ceste a priamo ku chate.

Výhodou nehnuteľnosti je, že je ihneď k dispozícii, a trvalo celoročne obývateľná.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Pôvodná cena: 105.000 €

Cena po zľave: 75.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: -

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

1-text pod nehnutelnosti

Geolocalization :

Chcete viac info? Zanechajte nám správu

Späť na zoznam

 

EXTRA SLUŽBA PRE KLIENTOV

Vývoz starého a nepotrebného zariadenia z nehnuteľností. Služba pre predávajúcich aj kupujúcich.

Viac info...

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Skúsení finanční konzultanti certifikovaní Slovenskou bankovou asociáciou, s licenciou od NBS.

Viac info...

REALITNÝ BLOG

Blog realitnej agentúry. Rôzne zaujímavé články o realitách, bývaní, inšpiráciách, ale aj financiách.

Čítať blog...